Zakwaterowanie

Szanowni Państwo,

w związku z ograniczoną liczbą miejsc noclegowych Organizator będzie przydzielał miejsce zakwaterowania według kolejności wpłat oraz dostępności pokoi w danym hotelu. Opłata z zakwaterowaniem obejmuje dwie doby noclegowe (31.05.  02.06.2019). Dostępne są miejsca w pokojach 2-osobowych. Przy wypełnianiu formularza rejestracji można podać w komentarzu nazwisko drugiej osoby w pokoju. Jeśli taka informacja nie zostanie podana, druga osoba zostanie przydzielona losowo.

W dniu rozpoczęcia Konferencji przed zakwaterowaniem w hotelach wszyscy uczestnicy proszeni są o wcześniejszą rejestrację w Biurze Konferencji w Hotelu Berberys.

Hotel Berberys
ul. Szkolna 29, 24-120 Kazimierz Dolny
Przyjazd 14:00 - Wyjazd 12:00

Hotel Berberys mieści się w 2 budynkach. Jeden z nich to odnowiony budynek z 1900 roku, położony na wzgórzu, zaledwie 1 km od rynku w Kazimierzu Dolnym. Obiekt oferuje oryginalnie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z płaskim ekranem.

Codziennie rano hotelowa restauracja serwuje śniadanie. Wszystkie pokoje dysponują miejscem do pracy. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z prysznicem oraz zestawem kosmetyków.

Bulwar nad Wisłą oddalony jest od hotelu o 1,2 km. 

Villa Bohema
ul. Małachowskiego 12, 24-120 Kazimierz Dolny
Distance to conference
1,6 km

Hotel Villa Bohema usytuowany jest w cichej okolicy, 300 metrów od Rynku. Oferuje Gościom komfortowe pokoje. Wszystkie są klimatyzowane, wyposażone w telewizor z plazmowym ekranem, radio-budzik, telefon oraz dostęp do Internetu.
W szafie znajdą Państwo szlafroki. W łazienkach znajdują się jednorazowe kosmetyki, komplet ręczników i suszarka do włosów.
Do dyspozycji Gości hotelowych udostępniamy parking.

Hotel nie przyjmuje zwierząt.

Odległość od Hotelu Berberys – 1,6 km (4 min samochodem, 20 min pieszo).

Folwark Walencja
ul. Góry 16, 24-120 Kazimierz Dolny
Distance to conference
3 km
Przyjazd 14:00 - Wyjazd 12:00

Hotel znajduje się 400 metrów od Ruin Zamku w Kazimierzu Dolnym. Na trasie do słynnego Korzeniowego Dołu, czyli najbardziej malowniczego spośród licznych lessowych wąwozów otaczających Kazimierz Dolny.

Wszystkie pokoje zostały urządzone w indywidualnym stylu i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Pensjonat Kazimierski
ul. Tyszkiewicza 38, 24-120 Kazimierz Dolny
Distance to conference
2,3 km

Pensjonat w Kazimierzu Dolnym to nowoczesny hotel w pełni harmonizujący z architekturą miasta. Położenie w sercu Kazimierza Dolnego daje naszym gościom możliwość poczucia się częścią historii tego miejsca. Spacer brzegiem rzeki pozwoli obcować z urokliwym pejzażem doliny Wisły, a renesansowe kamieniczki w Kazimierzu Dolnym zachwycą Państwa pięknem. 

Pensjonat Kazimierski dysponuje komfortowymi pokojami. Stylowo urządzone wnętrza pozwolą Państwu odpocząć od codziennego zgiełku i cieszyć się spokojem tego miejsca. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

W pensjonacie mieści się Restauracja, która serwuje przysmaki kuchni z całego świata.